Lázeňská léčba a wellness pobyty

Lázeňská léčba v Poděbradech

Komplexní léčebné pobyty

- Tuto léčbu předepisuje pacientovi lékař - specialista, který odešle lékařskou zprávu s návrhem na komplexní léčbu na odpovídající pojišťovnu, ta zašle dokumenty do některého sanatoria, které Vám do 5 dnů před nástupem zašle podrobné informace o lázeňské léčbě. Pojišťovna hradí tuto péči + ubytování a stravování pouze na standartní péči. Nástup do sanatoria je od 1. měsíce - do 3.měsíce od předepsání lékařem. 

Přízpěvkové léčebné pobyty

- Tuto léčbu navrhuje také ošetřující lékař, který zašle dokumenty pojišťovně, kde revizní lékař rozhodne o schválení. Pojišťovna pak zasílá dokumenty přímo pacientovi, který si sám vybere sanatorium a sám si domluví den nástupu, ten ale nesmí být však po době 6 měsíců od doby vystavení dokumentů. Lázeňskou péči a léčbu hradí pojišťov

na, pacient si sám vybírá a hradí stravování a ubytování. Léčba trvá 21 - 28 dní.

Samoplátecké léčebné pobyty

- Náklady na léčení, stravování a ubytování si hradí klient plně sám, včetně lázeňského poplatku 15,- Kč/os/den (neplatí pro osoby starší 70 let). Držitelé průkazu ZTP/P jsou od lázeňského poplatku osvobozeni (nutno doložit patřičným dokladem).

Jedná se o lázeňskou léčebnou péči, jejíž náklady hradí klient v plném rozsahu dle aktuálního ceníku Lázní Poděbrady, a.s. Ubytování může být pro zájemce zajištěno v jednotlivých hotelech a penzionech Lázní Poděbrady, a.s. Stravování je standardně poskytováno formou plné penze. V ceně léčení je zahrnuta lékařská péče včetně vstupní prohlídky a lázeňských procedur. Optimální minimální délka léčení je 14 dnů možno i méně.

Wellness pobyty

- Tuto formu léčby si vybírá zákazník sám podle jeho libosti, můžete si objednat lázeňskou terapii podle svého přání. zde si taky můžete vybrat dobu pobytu - víkendový wellness pobyt - nebo balíček pobytu na 1 týden. Čas který strávíte v sanatoriu je jen na Vás.

Uvolněte svoje tělo v sauně, whirpool nebo perličkové koupely.... V rukou odborníků dostanete uvolňující masáže, relaxační koupele, hřejivé zábaly.

 https://www.lazne-podebrady.cz